Pokladňa

Fakturačný formulár

Additional information

Vaša objednávka

Your order

Produkt Medzisúčet
Náramok pre družičky 01  × 1 1,35 
Medzisúčet 1,35 
Doprava
Cena spolu 4,35  (vrátane 0,22  20%)
Doprava
Have a coupon?
  • Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení Vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu a k dalším účelům popsaných na stránce pravidlá ochrany súkromia.

Vrátenie peňazí do 14 dní.
100 % vrátenie peňazí.
Bez rizika.

Chránime
vaše súkromie

Chránime
vaše súkromie

Chránime
vaše súkromie

Úspešné príbehy

Som nadšená zo skvelého servisu, ktorý som dostala od svadobnej agentúry! Pomohli mi zorganizovať moju svadbu presne tak, ako som si predstavovala. 

Anna Kováčová

Nezabudnuteľný zážitok! Bola som prekvapená ich kreativitou a pozornosťou k detailom. Bola to najlepšia voľba pre mňa. Vrelo odporúčam každému, kto hľadá špičkovú službu!

Katarína Tóthová

Časté otázky

Naša agentúra ponúka komplexnú organizáciu svadieb vrátane výberu miesta, doplnkov, cateringových služieb a viac. Zabezpečíme, aby váš veľký deň bol bezstarostný a nezabudnuteľný.

Spolupráca s nami zahŕňa individuálny prístup a detailnú koordináciu každého aspektu svadby. Sme tu pre vás od začiatku až do konca, aby sme zabezpečili hladký priebeh udalostí a minimalizovali vaše starosti.

Naša agentúra sa vyznačuje osobným prístupom, kreativitou a skúsenosťami. Sme oddaní tomu, aby sme vašu svadbu spravili jedinečnou a nezabudnuteľnou. S nami získate profesionálnu pomoc a špeciálne dotyky, ktoré vašu svadbu odlišia od ostatných.“